HAKKIMIZDA

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Kapsamında Özel Güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2007 yılında kurulan KADAK Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; özel güvenlik hizmeti , elektronik güvenlik, alarm izleme merkezi kurma ve işletme, özel güvenlik danışmanlığı ve özel güvenlik eğitimi gibi güvenlik sektörünün her alanında ilgili kanun ve yönetmeliklere bağlı kalarak yurt içinde ve yurt dışında kuruluşundan itibaren faaliyetlerini  sürekli geliştirerek başarı ile sürdürmektedir.

Konusunda uzman ve yeterli tecrübeye sahip Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli subay ve astsubaylar tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz 2008 yılı sonu itibariyle tam harekât yeteneğine ulaşmış, 138 personeli ile kamu ve özel sektörün güvenlik ihtiyacını karşılamıştır.

Kuruluşundan itibaren bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde hizmet kalite yeterliliklerini tamamlayarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanmıştır:

• TSE – HYB TS 12782 Hizmet Yeterlilik
• ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
• ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi
• OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

2009 yılında özel güvenlik alanında çalışan personel sayımız 379’a ulaşmış, Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuzda ise 1425 kişiye eğitim vererek Ankara ve Türkiye genelinde güvenlik görevlisi yetiştirme konusunda birinciliği almıştır.
2010 yılında personel sayımız 483 iken özel güvenlik eğitiminde başarımız aynı şekilde devam etmiştir.

2011 yılında Menekşe-1 Sokak No:3/9 Kızılay-Çankaya/Ankara adresimizde alt yapısı uzman ve teknik personelimizce tamamlanan Alarm İzleme Merkezi  Kurma ve İşletme Yeterlilik Belgesi 5188 Sayılı Kanuna uygun olarak Ankara Valiliğince onaylanarak verilmiştir.

03.11.2015 tarihinde, Türk Patent Enstitüsün tarafından Şirketimizin ünvanı ve logosu 2014/79553  numarası ile tescil edilmiştir.
Şirketimiz; 2015 yılı sonu itibarıyla çalışan personel sayımız 2.000, Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuzda eğitim alan kişi sayısı 10.000’e ulaşmış olup,  özel güvenlik sektörünün  seçkin şirketleri arasına girmiştir.

Başta Bakanlık binaları olmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Askeri Kışla, Büyükelçilik, Hastane, Üniversite, İlk ve Orta Öğretim Okulları, Fabrika, Lojistik Depolar, Konut ve Siteler, Adliye Sarayı, Otel, Sosyal Tesis ve Nükleer Tesislerin güvenliğini 7/24 esasına göre sağlayan şirketimiz, sektörle ilgili her türlü teknoloji ve bilgiyi hizmetlerinde kullanarak konusunda uzman ve yeterli tecrübeye sahip yönetici, eğitici ve güvenlik personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak için hizmet kalitesinden ödün vermeden özel güvenlik ve koruma hizmetini sürdürmektedir.

KADAK
Özel Güvenlik Hizmetleri
Ticaret Limited Şirketi